Avukata sor sayfası aracılığı ile bizlerle iletişime geçmeniz mümkündür. Hukuki soru ve sorunlarınızla ilgili olarak en kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçilecektir.

Av. Halit TAYGÜN | Av. F. Ünsal ÖZMESTİK
Atatürk Mahallesi Sedef Cad. Ata Blokları 2-2 K.5 D.78 Ataşehir – İstanbul


Hukuki problemlerinizin çözümünde profesyonel yardım almak olası hak kayıplarının önüne geçmenize olanak sağlayacaktır. Sitemizde gerçekleştirilen paylaşımlar hukuki sorunlarıyla ilgili bilgi almak isteyenlere yol gösterici mahiyette ve genel hatlarıyla fikir vermek amacını taşımaktadır. Güncelliğini yitiren hukuki içerik ile ilgili oluşabilecek zarardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Sitemizde yer alan ve internette yayınlanan diğer makalelerde paylaşılan hukuki bilgiler hiçbir zaman avukatınızın size sağlayacağı hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetinin yerini tutmayacaktır. Bu nedenle sizin için en sağlıklı yolun avukat vasıtasıyla hukuki işlemlerinizi takip ettirmeniz olacağını beyan etmek isteriz.

Bu Sayfa Yoruma Kapatılmıştır.
Avukata sor sayfası aracılığı ile göndereceğiniz içerik artık aşağıda yayınlanmayacaktır. Ancak yukarıdaki iletişim formunu kullanarak bizlere mesaj göndermeniz hâlâ mümkündür.