Yatar Hesaplaması Yapabileceğiniz Uygulamalar

Aşağıda vereceğim yöntemle hesaplama ceza yatar hesaplama sorgulaması yapmanız mümkündür. Ücretsiz olarak sunulan uygulamalar güncel mevzuata göre güncellenmekte ve verdiğiniz bilgilere göre denetimli serbestliğe ayrılacağınız tarih, koşullu salıverilme tarihi gibi bilgileri verebilmektedir.

CEZA İNFAZ HESAPLAMASINA İLİŞKİN MESAJLARINIZA CEVAP VERİLMEMEKTEDİR.
Sayfamız aracılığı ile ulaşabileceğiniz yatar hesaplama uygulamaları ile ceza infaz sürenizi öğrenmeniz mümkündür.

Google’da ceza hesaplama, yatar hesaplama, infaz hesaplama kelimelerinden bir tanesi ile arama yapmanız taktirde, cezanızın hapiste geçireceğiniz miktarını online olarak internet üzerinden sorgulayabileceğiniz sitelere ulaşabilirsiniz.

Ancak burada verilen sonuçların kesin sonuçlar olmadığını unutmayınız. hukuknotlarim.com olarak yanlış hesaplamalardan veya yanlış alınan sonuçlardan dolayı herhangi bir hukuki sorumluluk kabul etmediğimizi bildirmek isteriz.

İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2012 yılında mezun oldu. 2014-2016 yılları arasında Çankaya Üniversitesi Kamu Hukuku Anabilim Dalı'nda "Mülkiyet Hakkı ve Anayasa Mahkemesi'nin Mülkiyet Hakkına Bakışı" konulu tezi yazarak yüksek lisans derecesi ile mezun oldu. 2013 yılında İstanbul Barosu'nda avukatlık stajını tamamladı. İstanbul'da kısa bir süre avukatlık yaptıktan sonra hakimlik sınavlarını kazanarak hakimlik görevine başladı. Sırasıyla İstanbul Anadolu Adliyesi'nde hakim adaylığı, Elazığ Maden İlçesinde Asliye Hukuk ve Sulh Ceza Hakimliği, Maden İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı, Yargıtay 15. Hukuk Dairesi Tetkik Hakimliği görevlerini ifa ettikten sonra 2019 yılında ailevi nedenlerle hakimlik görevinden istifa etti. İstanbul Barosu'na yeniden kayıt olarak serbest avukatlık yapmaya başlayan TABAK, halen İstanbul'da serbest avukat, arabulucu ve konkordato komiseri olarak mesleğini icra etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır, iyi derece ingilizce bilmektedir.

× Whatsapp'tan Yaz!